Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

e diel

Rrebeshe shiu dhe breshër, mësoni si do të jetë moti këtë të diel

Ditën e sotme pritet përmirësimi gradual i kushteve atmosferike për vendin tonë. Moti parashikohet me kthjellime si dhe alternime vranësirash kalimtare nga orët e...

Temperaturat në rritje, mësoni si do të jetë moti sot

Ditën e sotme do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do të përfshijnë kryesisht jugun e qendrën e...

Kthjellime dhe vranësira, e diela nuk është në favor të pushuesve (Parashikimi i motit)

Për  ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Në mesditë vranësirat...

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, mësoni si do të jetë moti sot

Gjatë së dielës reshjet e shiut do të izolohen në pjesën veriore për ti lënë vend kthjellimeve e vranësirave në zonat e tjera të...

Temperatura deri në 30°C, mësoni si do të jetë moti sot

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin mot të kthjellët dhe kalime vranësirash, ku zonat bregdetare do të jenë në dominimin e kthjellimeve. Ndërsa pjesa...

Kthjellime dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

Moti ditën e sotme në të gjithë vendin do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe kalimet e lehta të vranësirave në pothuajse gjithë ditë, ku...

Sot reshje shiu në të gjithë vendin, e diela e ZGJEDHJEVE vjen me diell

Ditën e shtunë vendi do të ndikohet nga masa ajrore të paqendrueshme. Vranësirat do të përqendrohen më të dendura në jug e qendër të...

Reshje shiu të dendura, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Ditën e sotme vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira të dendura dhe reshje shiu...

Temperatura deri 20°C, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Në vendin tonë ditën e sotme do të mbizotërojë një mot i kthjellët. Mesdita dhe pasditja parashikohet që të sjellin kalime vranësirash në zonat...

Rikthehen reshjet e shiut, mësoni si do të jetë moti sot

Që prej orëve të para të ditës së diel reshje shiu intensive, shtrëngata e rrufe në të gjithë veriun, qendrën e bregdetin. Parashikohen të...

Lajmet e fundit