Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

e dashuruar

E dashuruar larg syve të njerëzve, dikur bënte namin, ja çfarë po ndodh me Kallashin

Dikur Donjeta Kosumi, e njohur me emrin Kallashi bënte namin me kërcimet dhe videot e saj në rrjetet sociale. Mirëpo, tashmë janë bërë katër vite...

‘A je e dashuruar?’, Eli Fara shuan dyshimet: Zemra ime është…

Këngëtarja e njohur Eli Fara për të cilën duket sikur koha ka ndaluar, është mjaft e rezervuar në lidhje me jetën e saj private....

Lajmet e fundit