Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

e dashura

“Çmendet” shqiptari, tenton të shtypë me makinë të dashurën në Itali pas debatit të ashpër

Një 21 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia në Itali, pasi ka tentuar të shtypë me makinë të dashurën e tij. Ngjarja ka ndodhur në...

Dyshohet se nxori në pritë Martin Çeçon dhe ishte e pranishme në vendin e krimit, Gjykata lë në burg të dashurën e 26 vjeçarit

Gjykata e Korçës ka dhënë masën “arrest me burg” për Martina Pajollari, e cila u arrestua dy ditë më parë pasi grupi hetimor ka...

Të shtëna me armë, plagoset nga e dashura 22-vjeçare Vali Corleone

“Princ Valentino Corleone” është plagsour me armë zjarri. Policia e Kosovës njofton se ka rënë në pranga një 22-vjeçare e vila dyshohet se ka qëlluar...

Fundi i përrallës së dashurisë, zbulohet se si Francesco Totti “fshehu” të dashurën në Tiranë

Ilary Blasi dhe Francesco Totti janë ndarë pas 20 vitesh martesë. Mediet në Itali raportojnë se shkak ka qenë një person i tretë mes...

“Zbërthehet” e dashura e Nuredin Dumanit: U prezantua më emër tjetër, tha familjen e kam në Francë! (Misteri i pistoletës së zezë)

Mirjetë Hajdini, e dashura e Nuredin Dumanit, ka rrëfyer në Prokurori takimin me partnerin në Kosovë, jetesën atje dhe më pas zhvendosjen në Shqipëri....

Bujar Qamili rrëfen si e tradhtoi ish e dashura: E kapa me dikë tjetër…

Këngëtari i njohur Bujar Qamili në një intervistë ka folur për jetën private dhe histori nga e kaluara. Ai ka treguar për "Glamour zone” sesi...

I kishte marrë më shumë se 700 mijë euro, volejbollisti italian zbulon pas 15 vitesh që e dashura e tij nuk ekziston

Një lajm i pabesueshme vjen nga Italia. Volejbollisti Roberto Cazzaniga që ka qenë edhe pjesë e Kombëtares Italisë ka zbuluar mashtrimin që i është...

Një “bombë” e vërtetë, zbulohet më në fund e dashura e Neymar (Foto)

Neymar është duke kaluar disa ditë pushimi me një “bombë” të vërtetë.  Lart e poshtë prej kohësh po flitej se futbollisti është duke shijuar...

VIDEO/ I riu i propozon të dashurës para mijëra tifozëve në stadium, ajo i thotë “JO” dhe largohet

Nuk ka shkuar siç duhet propozimi për martesë i një të riu në SHBA, i cili është refuzuar nga e dashura. Djali kishte vendosur që...

Detaje tronditëse/ Rrëfehet 30 vjeçari që vrau të dashurën gjatë pushimeve: Humbëm rrugën në ishull për shkakun e saj, ajo tallej me mua

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 26 vjeçares në Greqi. Autori, i cili pranoi krimin në polici ka tronditur me deklaratën e...


Lajmet e fundit