Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

dy vitee burg

Adriatik Llalla kërkoi pezullimin e vendimit me dy vite burg, ky është vendimi që mori sot GJKKO

Gjykata e Apelit të Posaçëm ka miratuar shkallën e parë, duke lënë në fuqi rrëzimin e kërkesës për ish kryeprokurorit Adriatik Llalla për pezullimin...

E BUJSHME/ Gjykata e Posaçme DËNON ME 2 VITE BURG ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, pritet arrestimi i tij

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka shpallur fajtor ish-Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla, për “fshehje të të ardhurave”. GJKKO ka...

Lajmet e fundit