Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

dy vellezer

“Nami” në Komisariatin e Pogradecit, dy vëllezërit përplasen me policinë, thyejnë portën dhe orenditë (EMRAT)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Komisariatin e Pogradecit, ku dy vëllezër janë përplasur me policinë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e...

Kishte dalë me vëllezërit për iftar, vritet 23-vjeçari shqiptar dhe plagosen dy të tjerë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Klina të Kosovës, ku ka humbur jetën një 23-vjeçar dhe kanë mbetur dy të...

Vrau dy vëllezërit në Vlorë në 1998, ekstradohet nga Italia drejt Shqipërisë autori 47-vjeçar (Emri – Foto)

Ekstradohet nga Italia drejt vendit tonë, një 47-vjeçar i shpallur në kërkim për vrasjen e dy vëllezërve, në Vlorë.   Bëhet me dije është ekstraduar nga...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagosen dy vëllezërit

Dy persona raportohet se kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Nga raportimet paraprake bëhet me dije se është qëlluar me armë...

Rrahin punonjësin e ujësjellësit, arrestohen 2 vëllezër (EMRAT)

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy vëllezër pasi kanë dhunuar punonjësin e ujësjellësit. Në pranga janë vënë Andon Bërdufi, 55 vjeç...

Konflikt me armë midis dy vëllezërve, policia parandalon krimin në familje

Policia e Beratit ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti midis dy vëllezërve.  Agim Brami, 60-vjeç dhe vëllait i tij, janë bërë...


Lajmet e fundit