Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

dy turistet

Gjykata dënon me burg përjetë Sokol Mjacajn, vrau dy turistët çekë në Theth

Sokol Mjacaj, autori i vrasjes së dy turistëve çekë në Prekal të Dukagjinit, pranë Thethit, është dënuar me burgim të përjetshëm. Ai ka pranuar...

Restoranti më i famshëm në Orikum, ka gjetur zgjidhjen për suksesin: Paguaj për shërbimin, peshkun e merr më lirë, turistet e huaja u ankuan...

Këto janë rregullat e lokalit tim. Ejani dhe do të mbeteni të kënaqur. Ju bëtë publike faturat, por këtu kush vjen është I kënaqur...

Turistët e huaj “të lemeritur” nga shërbimi në Vlorë: Në faturë, paguam “shërbime të tjera” vetëm se kamarieri solli një gotë, sikur punonte me...

Dy turistë të huaj janë larguar “të lemeritur” nga shërbimi në një lokal në Vlorë, në zonën e Orikumit. Ata kanë drekuar dje dhe...

Të veshur me bluza kuqezi, dalin fotot nga momenti i gjetjes së dy turistëve që kishin humbur në Valbonë; ndihmoi shumë qeni i policisë

Dy turistët e huaj që kishin humbur rrugën në Parkun Kombëtar të Valbonës janë gjetur ditën e sotme nga efektivët e policisë. Pas kërkimeve...

Lajmet e fundit