Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

dy te arrestuar

Dhunuan dhe kërcënuan një person, arrestohen dy vëllezërit në Tropojë (DETAJE)

Të vëllezër kanë rënë në prangat e policisë së Tropojës. Bëhet me dije se janë arrestuar shtetasit B. Gj.,  34 vjeç, P. GJ., 42...

Operacioni “Pushuesit”, bien në pranga edhe dy hajdutë, merrnin para dhe sende personale të pushuesve në Sarandë(EMRAT)

Në kuadër të operacionit “Pushuesit” kanë rënë në pranga edhe dy persona të tjerë që akuzohen për vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi Andon Qurku,...

E kishin kthyer lavazhin në pikë për të shitur kokainë, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Është arrestuar shtetasi Admirim Çumani, 26 vjeç dhe Besmir Sadikaj,...

Kultivonin kanabis, Policia arreston në mes të arës dy persona në Vlorë; sekuestrohet droga, armë e municion luftarat (EMRAT-DETAJE)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë shtetasit Augest Lame, 28...

Dy ngjarje të rënda në Korçë, 61-vjeçari arrestohet se dhunoi kunatën, moshatari i tij nuk raportoi vetëvrasjen e gruas

Dy ngjarje të rënda kanë ndodhur në Korçë, sipas njoftimit të policisë atje. Një 61-vjeçar është arrestuar pasi ka dhunuar kunatën e tij 51...

Kthyen lokalin në pikë bastesh, arrestohen dy persona në Tiranë, mes tyre edhe një grua

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, konkretisht një burrë dhe një grua pasi organizonin lojëra të paligjshme fati në lokalin e kësaj...

Shpërthyen me tritol lokalin e kundërshtarëve, Policia e Durrësit zbardh ngjarjen: Kemi arrestuar pronarin dhe menaxherin e biznesit, u sekuestrua dhe armë

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Durrësit, pasi kanë shpërthyer me tritol biznesin e një personi tjetër. Pronari i lokalit është...

Mbushën pyllin e fshatit me kanabis, Policia arreston 3 persona në Sarandë

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Sarandës pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Shtetasit me iniciale A.K, 53 vjeç dhe I. Xh., të...

Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen në flagrancë dy të rinjtë në Shkodër

Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës pasi shpërndanin lëndë narkotike në doza të vogla. Sipas njoftimit të policisë, gjatë aksionit të uniformave blu...

Shpërndanin kokainë në Elbasan, arrestohen dy persona; sekuestrohet një sasi parash (DETAJE)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë shtetasit S. B., 31...

Lajmet e fundit