Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

dy doza

Keni bërë dy doza vaksine? Ja si ta merrni pasaportën Covid te E-albania dhe mund të udhëtoni lirshëm

Jo vetëm vendet e huaja, por tashmë edhe Shqipëria do t’u mundësojë shtetasve të saj pasaportë Covid. Atë mund ta sigurojë përmes portalit qeveritar...

Lajmet e fundit