Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

dy 17 vjecaret

Mercedes pa targa, kallashnikov e pushkë në bagazh, arrestohen dy 17 VJEÇARËT në Durrës; VIDEO: Me tuta të shkurtra dhe shapka

Dy 17 vjeçarë janë arrestuar nga Policia në Durrës pasi janë kapur duke lëvizur me një makinë Mercedes Benz me targa që i përkisnin...

Lajmet e fundit