Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

duterte

Presidenti i Filipineve: Më tregoni një selfie me Zotin, dhe unë dorëhiqem

Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte thotë se nuk është as agnostik as ateist. Ai beson në Zot por ka vendosur të sfidojë qytetarët. ...

Lajmet e fundit