Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

durrres

Detaje nga konteineri me kokainë në Durrës; droga ishte fshehur në tavan, po sharrohet nga zjarrfikësit (Sasia është e madhe)

Detaje të reja dalin në dritë nga operacioni i zhvilluar ditën e sotme nga policia në Portin e Durrësit. Dyshohet se në kamionin e...

4 raste të reja në Durrës, dalin negativ në testin e Covid punonjësit e Bashkisë dhe të spitalit

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 4 raste të reja me coronavirus në qytetin e Durrësit. Nga 4 të infektuar...

Vunë çadra dhe shezlongë pa leje në plazh, gjobiten 3 biznese në Durrës (FOTO-DETAJE)

Policia ka gjobitur 3 biznese me nga 5 mijë lekë të reja në Shkëmbin e Kavajës gjatë një aksioni për lirimin e plazhit nga...

AKU bllokon 41.7 ton banane të prishura, kishin ardhur nga Costa Rika

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 41.7 ton banane të prishura të ardhura nga Ksota Rika. 'Në kuadër të forcimit të...

TËRMETI 5.2 BALLË / Momenti i reagimit të DEPUTETËVE gjatë mbledhjes (VIDEO)

Lëkundjet e forta të tërmetit janë ndjerë edhe në ambientet e Kryesisë së Kuvendit. Në momentin kur nisën lëkundjet e para,...

613 kile KOKAINË në kamionin me banane, reagon Xhafaj: Super aksion! Goditje e fortë trafikut ndërkombëtar

Reagon ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj pas 316 kilogramëve kokainë të sekuestruara mbrëmjen e djeshme në portin e Durrësit. Xhafaj përgëzon policinë dhe thotë...

Lajmet e fundit