Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

durres

25 vjeçari e plagos me thikë, berberi kundërsulmon duke e plagosur me gërshërë

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.16 në qytetin e Durrësit, ku dy persona kanë mbetur të plagosur. ...

Ballkani Perëndimor i përgjigjet marrëveshjes BE-Turqi, kërkon anëtarësimin

U zhvillua në Durrës takimi i Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve të Ballkanit Perëndimor, me praninë e Komisionerit të BE-së për Politikën...

Bushati takohet në Durrës me homologët e Maqedonisë dhe Çekisë

Nisi punimet në Durrës takimi i Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve të Ballkanit Perëndimor, me praninë e Komisionerit të BE-së për Politikën...

Ministrat e Jashtëm të Ballkanit Perëndimor mblidhen në Durrës, përgatiten për Parisin

Në vijim të Samitit të Ballkanit Perëndimor të mbajtur në Vjenë, më datë 27 gusht 2015, dhe në përgatitje të Samitit që do të...

Studentët në Durrës, ekspozitë për shokun e sëmurë

Një ish-nxënës i shkollës artistike “Jan Kukuzeli” të Durrësit vuan nga një sëmundje e cila kërkon transplantin e veshkave. Ai ndodhet në vështirësi financiare...

Tërmet i fortë në Durrës, qytetarët dalin në rrugë nga paniku

Një tërmet i fortë është shënuar pak minuta më parë pranë qytetit të Durrësit, me epiqendër në detin Adriatik duke shkaktuar panik te banorët....

Si “maskat” grabitën dhe rrahën brabarisht çiftin në vilën 3-katëshe, flet gruaja

Një ngjarje e rëndë u raportua rreth mesnatës së të mërkurës në fshatin Arapaj të Durrësit ku një çift të moshuarish janë rrahur barbarisht...

“Maskat” rrahin çiftin e bashkëshortëve, i vjedhin 1 milion lekë

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Durrësi. Dy persona të maskuar kanë dhunuar një çift bashkëshortësh si dhe i kanë grabitur 1 milion lekë....

Plagoset me dy plumba nipi i biznesmenit në Durrës, policia: Si ndodhi ngjarja

Sherri i 5 ditëve më parë ka çuar në plagosjen e tre personave në Durrës. Elvis Kurti, i plagosur me dy plumba mësohet se është...

Arrestohet “mankthi” i administratës në Durrës, 6 vjedhje në 3 muaj

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës, në kuadër të zbardhjes dhe dokumentimit të vjedhjeve të ndodhura gjatë kësaj periudhe në Institucionet dhe...

Lajmet e fundit