Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

durres

Aksidentoi të moshuarin, arrestohet 30-vjeçari në Durrës

Një aksident është shënuar në Durrës, ku një makinë ka përplasur një të moshuar. Bëhet me dije se një makine drejtues shtetasin A. A., 30...

Rikthehen protestat te Ministria e Arsimit, ngrihen edhe maturatët e Shkodrës e Durrësit: Mendoni si për fëmijët tuaj! (FOTO)

Maturantët janë grumbulluar prej disa minutash përpara Ministrisë së Arsimit në Tiranë, dhe kërkojnë rivlerësim të provimit të matematikës, i zhvilluar ditën e djeshme....

Detaje të reja nga plagosja në Durrës, 29 vjeçari kamarier u gjet në tualet me thikë në dorë

Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja e ndodhur ditën e sotme në një lokal në Durrës.Mësohet se 29 vjeçari i plagosur punonte kamarier...

Vetëplagoset me thikë 29-vjeçari në Durrës, niset me urgjencë në spital (DETAJE)

Një person është vetëplagosur me thikë në një lokal në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen nr. 13 në qytetin bregdetar. Policia...

Aksident i rëndë në Durrës, 20-vjeçari me BMW shtyp për vdekje një grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në qytetain e Durrësit. Një mjet tip BMW ka përplasur një këmbësore 72-vjeçare me iniciale N.L,...

Zgjedhjet në Durrës janë të vlefshme, Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e radhës të PD dhe LSI

Durrësi është qarku i radhës, i pesti që rrëzohet nga Kolegji Zgjedhor përsa i takon padisë së PD dhe LSI. Në këtë qark zgjedhjet...

Në gjendje të dehur, shoferi përplas kalimtarin në Durrës dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një makinë ka përplasur një këmbësor. Bëhet me dije se shtetasi P.P., 42...

Grabitje me dhunë në pikë të mëngjesit në një karburant në Durrës; autorët me armë

Një grabitje është regjistruar ditën e sotme në një karburat në Durrës. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në Flllakë, ku një karburat është...

Lulzim Basha nga Durrësi: Jemi të bashkuar dhe gati për të çuar deri në fund misionin tonë, do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme zhvilloi një takim me demokratët e Durrësit, për të cilët tha se nuk e pranojnë...

“Çmendet” shoferi në Durrës, kalon me shpejtësi te vizat e bardha dhe përplas një këmbësor, ky i fundit në gjendje të rëndë në spital

Një shofer i papërgjegjshëm ka kaluar me shpejtësi të lartë te vizat e bardha në Nishtulla Durrës. Si pasojë ai ka përplasur një këmbësor,...

Lajmet e fundit