Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

duncan norman

Mori vetëm 3 vota në zgjedhjet e 25 prillit, Kujtim Gjuzi i shkruan ambasadorit britanik: Faleminderit për përkrahjen që jepni për ringriitjen e shtetit...

Kryetari i Partisë Kombëtare Konservatore Albania, Kujtim Gjuzi, ka falenderuar me anë të një postimi ambasadorin britanik në Shqipëri Duncan Norman.Gjuzi e falenderon ambasadorin...

Ambasada britanike dhe italiane në Shqipëri urojnë kryeministrin Edi Rama për fitoren: Inkurajojmë institucionet të hetojnë parregullsitë e pretenduara

Ambasadori Britanik Duncan Norman ka përgëzuar dhe uruar për fitoren kreun e PS, Edi Rama, i cili mori një rezultat të thellë në zgjedhjet...

Ambasadorët “sy dhe veshë” nga procesi i numërimit, Norman: Sapo të mbarojë do të flasim gjatë për gjithçka

Ambasadori i Britanisë së Madhe, Duncan Norman, ka shkuar në qytetin e Vlorës ku ka ndjekur nga afër procesin e numërimit të votave. Gjatë fjalës...

Ambasadori britanik nga Elbasani i bën thirrje shqiptarëve: Shkoni të votoni, vetëm përmes votës tuaj do të arrihet demokracia

Ambasadori britanik, Duncan Norman ka vizituar qytetetin e Elbasanit për të monitoruar procesin e votimit në këtë qytet. Në një deklaratë për mediat Norman tregoi...

Presidenti Meta takon Ambasadorin e OSBE, Del Monaco dhe Ambasadorin e Britanisë, Duncan Norman; zbulohen temat e diskutimeve

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot në takime të veçantë, Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë, Duncan Norman dhe Ambasadorin e Prezencës...

Debatet për fletën e votimit, reagon ambasadori britanik: Fletët duhet të jenë të qarta, votat të numërohen për partinë dhe kandidatin sipas synimit të...

Ambasadori britanik Duncan Norman ka reaguar për debatin e shkaktuar për fletët e votimit të 25 prillit.Më anë të një postimi në rrjetet sociale,...

Ambasadori britanik do monitorojë zgjedhjet në Elbasan, ‘zbarkon’ në terren: Presim pjesëmarrje të fortë të shqiptarëve

Ambasaori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman, ka zbarkuar pasditen e djeshme në qytetin e Elbasanit për të monitoruar fushatën zgjedhore dhe...

Ambasadori britanik thirrje politikës nga Shkodra: Palët të gjejnë konsensus! Të mos ndryshohet marrëveshja e 5 qershorit

Ambasadori britanik Duncan Norman, nga Shkodra teksa ka folur për reformën zgjedhore dhe ndryshimet Kushtetuese, ka kërkuar nga palët që të gjejnë një konsensus....

Ambasadori britanik takon Aida Hajnaj: BKH progres për Reformën në Drejtësi! Lajme të këqija për ata që tallen me ligjin

Ambasadori britanik në Shqipëri Duncan Norman, ka takuar sot shefen e BKH Aida Hajnaj. Me anë të një shënimi në rrjete...

Zgjedhjet e 30 qershorit, Ambasadori Britanik i shkon në zyrë Kryemadhit

Ambasadori Britanik Duncan Norman i ka shkuar para pak minutash në zyrë kryetares së LSI Monika Kryemadhi.  Norman dhe Kryemadhi takohen...

Lajmet e fundit