Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

dule cipras

Zhvillimet në Shqipëri, Dule dhe Tavo takojnë Aleksis Tsipras në Janinë

Aleati i Lulzim Bashës, kreu i PBDNJ, Vangjel Dule dhe ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo janë takuar me kryeministrin grek Aleksis Tsipras për të...

Lajmet e fundit