Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Duket si një

Duket si një ‘San Siro’ i ri, merr formën e plotë ‘shtëpia’ e kombëtares shqiptare

“Arena Kombëtare” duket se po merr formë dhe shumë shpejtë do të jetë gati për Kombëtaren. Pamjet janë shpërndarë nga...

Lajmet e fundit