Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

Duke shkuar për në kishë, masakrohet dhe vritet 17vjeçarja

Duke shkuar për në kishë, masakrohet dhe vritet 17-vjeçarja

Një vajzë 17-vjeçare është gjendur e vdekur dhe e masakruar mëngjesin e sotëm në provincën Cebu, Filipine. Christine Silawan, një nxënëse...

Lajmet e fundit