Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Duke edukuar Ritën

Shfaqet sot komedia “Duke edukuar Ritën”, me sinqeritetin mahnitës të Laura Nezhës dhe humorin spontan, plotë ironi të Mehmet Xhelilit

Një version fantastik i komedisë brilante "Duke edukuar Ritën" me sinqeritetin mahnitës të Laura Nezhës dhe humorin spontan, plotë ironi të Mehmet Xhelilit, në...

Komedia mjeshtërore “Duke edukuar Ritën”, pedagogu Mehmet Xhelili dhe studentja e tij parukiere Laura Nezha: Eros, ironi dhe ambicje, në Teatrin veror të Arteve…

Në  datat 30 dhe 31 korrik, ora 21.00, nga Teatri Shëtitës Çajupi, në Teatrin Veror të Universitetit të Arteve, spektatori do të ketë mundësinë...

Lajmet e fundit