Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

duke edukuar riten

Komedia “Duke edukuar Ritën” shfaqet këtë fundjavë në Durrës

Performanca e rrallë teatrore me komedinë “Duke edukuar Ritën”, e Teatrit shetitës Çajupi do jetë ditën e premte dhe të shtunë në pritje të...

Lajmet e fundit