Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

dukati i vlores

Zjarr në Vlorë, flakët shkrumbojnë disa pisha (FOTO)

Një tjetër zjarr është shfaqur ditën e sotme. Në fshatin Dukat të Vlorës, një pjesë e faqes së malit është përfshirë nga flakët. ...

Zjarret në Jug, avioni grek nis operacionin në Dukat të Vlorës

Situata e zjarreve në jugun e Shqipërisë ka dalë jashtë kontrollit dhe për këtë shkak, Shtabi Emergjencave dhe ministria e Brendshme kanë kërkuar ndihmë...

Lajmet e fundit