Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dukagjin parcela

Shisnin kanabis te Liceu në Tiranë, prangoson tre të rinjtë

Arrestohet tre të rinj pasi u kapën në flagrancë duke shitur kanabis sativa. Redi Gjuzi, Alvis Alliu dhe Kristi Xhaferri janë vënë nën prangat...

Lajmet e fundit