Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

dukagjin lipa

Çfarë ndodhi jashtë ringut të boksit: Balla i fokusuar në telefon, Veliaj këndon krah Dukagjin Lipës “Erën” e MC Kreshës (VIDEO)

Dritat e stadiumit “Air Albania” ishin fokusuar në ringun e ngritur në mes të fushës së blertë, ku Florian Marku triumfoi në përballjen me...

Pas sherrit në “Sunny Hill”, Shemi i Ilirëve kërcënon Elvana Gjatën

Nuk kanë fund telashet e këngëtarit të njohur nga Kosova, Shemi i grupit “Ilirët”. Pas përplasjes me sigurinë e festivalit “Sunny Hill”, dhe me...

Kishte dëshirë të këndonte “Adem Jasharin” në “Sunny Hill”, Shemi i Ilirëve përplaset me policinë dhe arrestohet, akuza babait të Dua Lipës

Vokalistit të mirënjohur të grupit Ilirët, Shemsi Krasniqi i ka ndodhur një incident i pakëndshëm dje teksa ka tentuar të bëhet pjesë e festivalit...

“Dukagjin Lipa mu betua që nuk do më lejonte të këndoja këngën e Adem Jasharit”, arrestohet këngëtari shqiptar pasi u ngjit në “Sunny Hill”...

Policia e Kosovës ka bërë me dije se ka arrestuar këngëtarin, Shemsi Krasniqi, i njohur si Shemi i grupit “Ilirët” pasi theu rregullat e...

FOTO: Edi Rama drekë në Vlorë me familjen Lipa, babai Dua-s nuk “kursen” lëvdatat për Kryeministrin: Një njeri me sharm të pastër

Kryeministri Edi Rama së bashku me familjen e Dua Lipës kanë shijuar një drekë në bregdetin e Vlorës. Është babai i Dua-s, Dukagjin Lipa...

Dua Lipa koncert në Tiranë? Veliaj i surprizon të gjithë dhe poston foton në zyrë me prindërit e saj: Diçka po gatuhet…

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka postuar një foto me prindërit e këngëtares shqiptare me famë...

Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare