Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

duka

‘Ky nivel është, kaq di’, Braçe i kthehet Dukës: Nesër përgjigje qindarkë më qindarkë

Ka plasur një debat i ashpër me postime në rrjetet sociale mes zëvendëskryeministrit Erion Braçe dhe Presidentit të FSHF Armand Duka. ...

Braçe tha se FSHF po harxhon 8 milion euro për zyra, shpërthen Armand Duka: Konia gjeti sërish kohë të lehë për Federatën dhe futbollin

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka ka sulmuar ashpër zëvendëskryeministrin e Shqipërisë Erion Braçe, pasi ky i fundit ka thënë se FSHF...

‘Futbolli mos të shpresojë për ndihmë ekonomike’, Duka i përgjigjet Ramës: Kemi kërkuar minimumin jetik, gjërat janë keqkuptuar

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka i ka dhënë përgjigjë kryeministrit Edi Rama në lidhje me deklaratën e këtij të fundit për...

‘Ka patur dy pjesëtarë të stafit të FSHF me koronavirus’, flet Armand Duka: Qeverisë i kërkojmë të paguajë rrogë minimale edhe për futbollin, Rama...

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka folur për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe vështirësitë që po has futbolli në këto...

Mesazhi i Agron Dukës pak para protestës: S’mbahet pushteti me frike dhe kërcënime, janë shumë pranë humbjes

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i bën thirrje qytetarëve t’i bashkohen protestës që do të mbajë opozita e bashkuar sot në orën...

Agron Duka i gatshëm të garojë për Bashkinë e Durrësit: Nëse gjykohet se do ketë efekte pozitive…

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka është shprehur i gatshëm të kandidojë për kryetar Bashkie në Qytetin e Durrësit. Duka...

E bujshme, Armand Duka zgjidhet anëtar i Komitet Ekzekutiv të UEFA-s

Armand Duka është zgjedhur anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka marrë 36 vota...

Agron Duka: Shqipëria mbylli një vit të trishtueshëm

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka tha se vitit 2018 në Shqipëri krijoi një situatë të trishtueshme, pasi sipas tij, politika shqiptare prodhoi...

Panucci lë Shqipërinë për Romën? Reagon Armand Duka

Reagon kreu i FSHF, Aramand Duka pas lajmit të publikuar nga mediat italiane se dretuesit e ekipit të Romës kanë nisur kontaktet me teknikun...

Stadiumi i ri në Tiranë nuk do quhet ‘Arena Kombëtare’, Duka: Emri do shitet për arsye komerciale

Stadiumi i ri që po ndërtohet në Tiranë nuk do të quhet as ‘Arena Kombëtare’ as ‘Qemal Stafa’. Emri i stadiumit...

Lajmet e fundit