Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

duka i kembrixhit

Duka i Kembrixhit dhe familja e tij urojnë festat me një foto të re

Pallati Kesington ka shpërndarë një foto të re në prag festash të Princit George, Princeshës Charlotte dhe dy fëmijëve të tyre. “Një...

Lajmet e fundit