Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

duka fshf

Duka prezanton trajnerin e ri: I kërkoj falje Zengës, Sedorfit dhe Malezanit por zgjodhëm më të mirën

Siç ishte programuar, në orën 11:00 në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit, sot presidenti Armando Duka ka prezantuar trajnerin e ri të Shqipërisë....

Duka e quajti “gore, klloun e palaço”, Braçe reagon dhe nuk lë gjë pa i thënë kreut të FSHF

Deputeti Erjon Braçe është përfshirë në debat virtual me kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka. E pasi ky i fundit e quajti...

Lajmet e fundit