Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

duhet te shkelesh dike

Këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Për të arritur majat duhet të shkelësh dikë

Këngëtarja  ka folur pa dorashka në emision 'Thumb' të Fatma Haxhialiut dhe Aulona Mustës. Teksa u pyet nëse i vjen keq...

Lajmet e fundit