Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

duhet të protestojmë për largimin e Ramës

Grida Duma thirrje demokratëve: Asnjë minutë për tu humbur, duhet të protestojmë për largimin e Ramës

Ish-deputetja e PD, Grida Duma u ka bërë thirrje të gjithë demokratëve që të jenë në mbrojtje të vetes dhe shqiptarëve. ...

Lajmet e fundit