Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Duhen vetëm 5 mijë euro për t'i rikthyer jetën!

Të ndihmojmë Riadin! Duhen vetëm 5 mijë euro për t’i rikthyer jetën!

Shpenzimet totale për këtë ndërhyrje shkojnë rreth 5 mijë euro tregon gazetari Nikshiqi që po ndihmon Riad Celufajn dhe kërkon ndihmën e të...

Lajmet e fundit