Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

duhan mosha

Rritet mosha në SHBA, duhanpirja e ligjshme mbi 21 vjeç

Presidenti amerikan Donald Trump ka nënshkruar një projekt-ligj që rrit moshën e ligjshme nga 18 në 21 vjeç si për pirjen e duhuanit dhe...

Lajmet e fundit