Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Duet për solo

“Duet për solo” këtë fundjavë në Tiranë, rezervoni biletat për një shfaqje vërtet pasionante

Regjisori Kiço Londo sjell këtë fundjavë në Tiranë një performancë të bukur teatrore. “Duet për solo” është shfaqja që do të luhet në sallën...

Pasion dhe dashuri/ “Duet për solo” shfaqet këtë fundjavë në Tiranë

Regjisori Kiço Londo sjell këtë fundjave në Tiranë një performancë të bukur teatrore. “Duet për solo” është shfaqja që do të luhet në sallën...

“Duet për solo”, një performancë teatrore me interpretime dhe atmosferë ndjellëse

Regjisori Kiço Londo sjell këtë fundjave në Tiranë një performancë të bukur teatrore. "Duet për solo" është shfaqa që do të luhet në sallën...

Lajmet e fundit