Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

duda balje

Deputetja shqiptare denoncon rastin: Policja ngacmohet psikologjikisht në punë nga shefi   

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka denoncuar nje rast të ngacmimit në vendin e punës. Ajo thotë  se policja Milhata Qela nga komuniteti...

Drejtoresha e shkollës padit deputeten shqiptare, ja arsyeja

Drejtoresha e shkollës së mesme teknike në Gjakovë, Florentina Gjergjaj, ka denoncuar në Polici disa raste të kërcënimeve që ka marrë pas ndalimit të hyrjes...

Deputeja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje thirret në Prokurori, ja arsyeja

Prokuroria Speciale e Kosovës ka marrë sot në pyetje deputeten e Kuvendit, Duda Balje. Ajo është thirrur për të dëshmuar, pasi deklaroi pak ditë...

E dhunuar seksualisht, deputetja Duda Balje rrëfen historinë prekëse të gruas: Dhunuesi punon në Polici

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje, ka folur për një moment prekës gjatë një emisioni në Klan Kosova. Ajo ka rrëfyer se ka...

“Hoti i butë dhe i kuptueshëm”, deputetja Duda Balje flet për kryeministrat e Kosovës: Albin Kurti është shumë…

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, është një ndër emrat më të komentuar në mediet kosovare, kjo për shkak edhe të pamjes së...

“Hajdute”, deputetja Duda Balje “në hall”: Djali im nuk shkon dot në shkollë sepse…

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka reaguar pas raportimeve për shpenzimet e deputetëve për karburante. Përmes një postimi në Facebook, ajo i...

A flirtojnë politikanët me ju? Ja si përgjigjet deputetja seksi, Duda Balje: Më e ëmbël se fruti jo, por…

Deputetja Duda Balje gjatë një interviste ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e saj private. E pyetur se cila ishte puna e parë që...

‘Si dy pika uji’, ish-deputetja shqiptare poston foton e ëmbël me të bijën

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje është mjaft e komentuar në medie për paraqitjen e saj, e cila gjithmonë ka qenë tërheqëse. ...

Deputetja simpatike e Kosovës komenton veshjen e Ramës: Ka dasht me u ndje relax, ne jemi më seriozë

Deputetja simpatike e Kosovës, Duda Balje ka komentuar veshjen e kryeministrit Edi Rama. Teksa ka qenë e ftuar në “ABC e...

Seksi dhe sharmante, kush është deputetja më tërheqëse e Kuvendit

Kanë qenë të shumta rastet kur në mediat rozë vajza të ndryshme të politikës janë përfolur për bukurinë e tyre.  Deputetja...

Lajmet e fundit