Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

duda bajle

‘Kujdes me votimin e radhës në…’, deputetja shqiptare kërcënohet me mesazhe dhe telefonata anonime

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, e përfolsur shumë edhe për lukun e saj simpatik, Duda Balje, ka treguar nëpërmjet llogarisë së saj në Facebook...

Deputetja më s*ksi në Kosovë mbetet jashtë Kuvendit, pas zgjedhjeve kërkon… (E PLOTË)

Duda Balje, e cila njihej si deputetja më e bukur e Kuvendit të Kosovës, nuk ka mundur që të sigurojë votat e mjaftueshme për...

Lajmet e fundit