Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dubrovnik

Rama takon kryeministrin kinez në Dubrovnik, publikohen PAMJET nga darka

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Dubrovnik të Kroacisë, ku po merr pjesë në Samitin ekonomik të Ballkanit Perëndimor, në të cilin vërehet dhe prezenca...

Pas grabitjes në Rinas i akuzoi si të dështuar, Rama bën kinezët të thonë: Të duam Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Dubrovnik të Kroacisë, ku po merr pjesë në Samitin ekonomik të Ballkanit Perëndimor, në të cilin vërehet dhe prezenca...

Lajmet e fundit