Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Dubai

“Shqiptarët janë shumë të suksesshëm”, rrëfimi i rrallë i eskortës në Dubai: Si zhigolo marrim mbi 2 mijë euro ora

Enea, një 28-vjeçar italian i cili ushtron profesionin e eskortës ka treguar që ofertat më të larta vijnë nga Dubai. Sipas tij meshkujt të cilët...

Vuante dënimin në Dubai, lirohet nga burgu Eldi Dizdari, kërkohet nga Italia si anëtar të grupit “Los Blancos”

Eldi Dizdari alis Denis Matoshi, është liruar nga burgu, ku vuante një dënim për në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe. Sipas burimeve të gazetarit Elton...

“Ishalla nuk vënë këtë”, Artan Hoxha: Nga Dubai në Ekuador, bota e krimit i trembet kreut të ri të SPAK

Gazetari Artan Hoxha ka treguar mbrëmjen e sotme se bota e krimit i trembej zgjedhjes së prokurorit Altin Dumani, në krye të SPAK. Sipas...

E para në Dubai në konkursin e Matematikës, kush është 8-vjeçarja shqiptare që doli “vajza më inteligjente”

Nina Jakupi, është 8-vjeçarja shqiptare e cila arriti të dite si vajzë më inteligjente në mesin konkurentëve të tjerë nga 44 shtete. Nina mori pjesë...

Kokaina mes plehut kimik, eksperti Karamuço: Ngarkesa kishte dy GPS, dyshohet se është orientuar nga Dubai

Profesori dhe eksperti i kriminologjisë, Ervin Karamuço është shprehur mbrëmjen e sotme se ngarkesa me pleh kimik që erdhi nga Kolumbia në Shqipëri dhe...

VIDEO/ 110 vjet të pavarur, urimi më i veçantë vjen nga Dubai, Burj Khalifa vishet kuq e zi

Në 110 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, kanë ardhur shumë urime nga personalitetet dhe aktorë politikë të rëndësishëm botërorë. Por, mënyra më kreative...

S’ka më strehë të sigurt për bosët e drogës! Europol megaoperacion në Dubai: 49 të arrestuar, 30 TON KOKAINË e sekuestruar (PAMJET)

Dhjetëra persona janë arrestuar, miliona euro cash, makina të modeleve të fundit dhe super luksoze, janë sekuestruar në një megaoperacion të koordinuar nga Europol,...

Projekti për Portin e Durrësit, Selenica: Alabbar sjell në Shqipëri vizionin që ka patur për Dubain, fat i jashtëzakonshëm për ne

Drejtues i Qendrës Shqiptare për Studime Strategjike, Geri Selenica e konsideron një fat të jashtëzakonshëm për Shqipërinë, projektin për Portin e ri të Durrësit. Ai...

Kuvendi miratoi ligjin, Alabbar flet nga Dubai: Porti i Durrësit do të jetë projekti më i mirë, nga të gjithë që kemi bërë rreth...

"Mohamed Alabbar i është dhënë drita jeshile për të ndërtuar marinën më të madhe ndonjëherë të super jahteve në Mesdhe. Marrëveshja prej 2.5 miliardë...

Me pushime në Dubai, zbulohet bjondia që po shoqëron Alfio Rrotanin

Kuzhinieri i famshëm Alfio Rrotani ka vendosur që të “arratiset” drejt Dubait, pas bujës që shkaktoi në rrjet javën që lamë pas. Shkak për këtë...

Lajmet e fundit