Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

duartrokitje

“Lirojini”, biznesi i Vlorës në protestë para policisë, kërkojnë të lihen të lirë punonjësit e arrestuar

Përplasje mes policisë dhe biznesmenëve u shënuan mbrëmjen e djeshme në Lungonare në Vlorë, ku pronarët nuk pranonin të mbyllnin muzikën pas orës policore. Gjatë...

Lul Basha del në deklaratë mes duartrokitjesh: Edhe një orë na ndan nga shpresa për një Shqipëri më të mirë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka dalë në një deklaratë për media 1 orë para përfundimit të procesit të votimit.Ai u ka kërkuar...

Lajmet e fundit