Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

duam parate tona

Mbi dy vjet pa marrë rrogat, punonjësit e Nënstacionit elektrik të Poçemit në ditën e 2-të të grevës së urisë: Duam paratë tona!

Mbi dy vjet pa marrë rrogat. Punonjësit e Nënstacionit elektrik dhe pompimit të Poçemit ndodhen në ditën e dytë të grevës...

Lajmet e fundit