Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dua

Dua, emri më i përdorur për të porsalindurit në Kosovë (Lista e plotë)

Për 9 muaj prindërit janë ata që mendojnë më së shumti se si do të quhet vajza ose djali që presin të vijë në...

Harrojeni ‘Dua’, Enca vjen me një tjetër surprizë këtë verë

Enca është ndër këngëtaret më të preferuara për momentin, e cila po korr suksese të mëdha me projekte të veçata muzikore. Së fundmi,...

“Ishte hera e parë që puthja…”, Enca më në fund flet për klipin e shumëpërfolur

Ajo është një ndër këngëtaret më kontroverse të showbizzit shqiptar dhe gjithmonë na tregon se nuk i intereson fare se çfarë thonë të tjerët....

Lajmet e fundit