Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Dua të të bëj të lumtur

U divorcua pas 17-vitesh, Arbana Osmani flet për marrëdhënien me prindërit e ish-burrit

DItën e shtunë u zhvillua puntata e fundit e sezonit të dytë të emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili pritet të rikthehet...

Emisioni i fundit i Arbana Osmanit, moderatorja merr surprizën e bukur (FOTO-VIDEO)

Mbrëmjen e sotme do të transmetohet episodi i fundit i emisionit 'dua të të bëj të lumtur'. Në këtë puntatë surpriza...

Nuse për herë të parë, shoqja plotëson endrrën e gruas që po lufton me kancerin

Një histori frymëzuese mbylli punatën e sotme të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Kjo ishte historia e Dianës e cila prej disa...

Spitalet i deklaruan fëmijët e sapolindur të vdekur, nënat pas 30 vitesh kërkojnë të zbulojnë të vërtetën se çfarë ka ndodhur me ta

Programi “Dua të të bëj të lumtur” ndryshe nga herët e tjera solli në ekranet tona mbrëmjen e sotme, historinë e tri nënave që...

Vajza me aftësi të veçanta falenderon nënën e dhunuar prej 17 vitesh

Historia e një gruaje që ishte dhunuar prej 17 vitesh nga ish-bashkëshorti i saj mbylli puntatën e djeshme të programit “Dua të të bëj...

Djali surprizon babain që për vite me rradhë e ka kaluar jetën nëpër spitale

Historia e një djali që dëshironte të bënte të lumtur babain e tij dhe t’i jepte atij një mesazh për jetën çeli mbrëmjen e...


Lajmet e fundit