Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

Dua Lipa

Ndihmoi për ndërtimin e tij, Dua Lipa poston videon e kopshtit të ri në Tiranë

Edhe pse është një nga këngëtaret më të famshme botërore, Dua Lipa gjithmonë ka treguar me krenari se është shqiptare dhe ndjek me vëmendje...

“Dua Lipës i kanë dhuruar një vilë në Jug”, gazetarja: Prandaj erdhi dhe i bëri reklamë Shqipërisë

Vizita e Dua Lipës në Shqipëri “rrëmbeu” një vëmendje të madhe në të gjithë botën. Ditët e saj të pushimit në bregdetin tonë u...

Jeni kurioz të shihni shtëpinë e Dua Lipës? Këngëtarja iu bën një xhiro brenda apartamentit luksoz

Dua Lipa dhe Anwar janë një prej çifteve më të komentuara nga mediat rozë dhe çdo gjë që ata bëjnë menjëherë kthehet në lajm....

Dua Lipa një yll, thyen një tjetër rekord historik

“You want me, I want you, baby, My sugarboo, I’m levitating”, është refreni më i dëgjuar i verës jo vetëm në Shqipëri, por kudo...

Mediat serbe “sulmojnë” Dua Lipën!

Këngëtarja Dua Lipa përveç suksesit që po korr në muzikë, gjithashtu po provon veten në një tjetër fushë, atë të aktrimit. Ajo do të luajë...

Dua Lipa duket mahnitëse me fustan të zi rrugëve të Londrës (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa pas pushimeve në Shqipëri është rikthyer në Londër. Ajo ndan me ndjekësit vazhdimisht foto dhe video nga...

Edi Ramën “nuk e mban vendi” për Goran Bregoviç: Kinse patriotët, tani po sokëllijnë se unë kam barazuar Dua Lipën me këngëtarin serb…

Kryeministri Rama reagon për herë të dytë gjatë orëve të fundit, për zërat kundër performancës që këngëtari serb Goran Bregoviç mbajti në Korçë, për...

Kundërshtitë ndaj Bregoviç, Rama i barazon shqiptarët me serbët: Histeri fashiste e turpshme për qytetarinë tonë, ku ndryshojnë nga ata që i hakërrehen Dua...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kundërshtive të shumta për këngëtarin Goran Bregoviç, i cili këndoi mbrëmjen e djeshme në “Festën e Birrës” në...

Njëra më seksi se tjetra, Dua Lipa dhe Nora bëjnë “xing” me bikini/ Kujt mendoni se i shkojnë më shumë?

Dua Lipa gjithmonë di si të tërheqë vëmendje me veshjet e saj dhe nuk mungojnë lëvdatat për të nga stilistët e njohur. Ajo nuk bën...

Me gotën e rakisë mbi kokë dhe me shami në dorë, Dua e “djeg” me valle popullore në jug: Opaaa, jashaa..(Video)

Dua Lipa prej ditësh po shijon pushimet e saj në Shqipëri  dhe nuk po nguron asnjë moment për ti treguar botës se sa i...

Lajmet e fundit