Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dua lipa rome

Koncert madhështor për Skënderbeun në Romë, merr pjesë edhe Dua Lipa

Dua Lipa dhe Ermal Meta janë mes dhjetra personazheve të famshëm shqiptarë që do të marrin pjesë në një koncert madhështor në 550 vjetorin...

Lajmet e fundit