Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Dua Lipa në filmin e rradhës së James Bond

Dua Lipa në filmin e rradhës së James Bond

Ndërkohë, që thashethemeve disa kohë me parë u është përgjigjur dhe Dua e cila ka thënë se do shumë që të jetë ajo...

Lajmet e fundit