Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dua lipa kalvin harris

“One Kiss”, do bini në dashuri me këngën e re të Dua Lipa dhe Calvin Harris (Video)

“Mjafton vetëm një puthje”, thotë Dua Lipa në këngën e saj të re, dhe në fakt, mjafton ta dëgjoni vetëm një herë për të...

Lajmet e fundit