Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Dua Lipa joshëse në rrugët e New York, me fund të shkurtër dhe pa reçipeta 'trondit' mediat rozë

Lajmet e fundit