Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

dua liapa

Dua Lipa në filmin e rradhës së James Bond

Ndërkohë, që thashethemeve disa kohë me parë u është përgjigjur dhe Dua e cila ka thënë se do shumë që të jetë ajo...

Lajmet e fundit