Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

du lipa

Dua Lipa dhe Rita Ora do të “ndezin” Tiranën, zbulohet kur do të vijnë këngëtaret në Shqipëri

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Rita Ora pritet që së shpejti të vijnë në Tiranë. Ka qenë kryetari i Bashkisë së...

Lajmet e fundit