Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

DSIK

Publikohet relacioni i SHISH, DSIK fshehu të dhënat për gjyqtarin Ardian Hajdari (Si luante rolin e sekserit për 2 mijë euro)

Publikohet relacioni i Shërbimit Informativ Shtetëror për gjyqtarin Ardian Hajdari, raporton newsbomb.al. Relacioni që mban datën 22 dhjetor 2006, firmosur nga...

E BUJSHME/ DSIK nxjerr online SEKRETET e 51 prokurorëve dhe gjyqtarëve, kursen Adriatik Llallën (EMRAT)

Plot 28 prokurorë dhe gjyqtarë deklasifikohen plotësisht, ndërsa për 23 të tjera do të deklasifikohen  plotësisht nga statusi sekret që kanë patur deri më...

Certifikata e Sigurisë për Gent Cakajn, reagon DSIK: Në përputhje me ligjin

Presidenti Ilir Meta rrëzoi dekretimin e Gent Cakajt si ministër i Jashtëm dhe njëra prej arsyeve që Meta i i ka referuar  me shkrim...

Vettingu/ Gjyqtari i Tiranës drejt shkarkimit, DSIK: I Papërshtatshëm

Gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Astrit Faqolli u përball sot me  Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Pikat ku mund të cënohet...

Del RAPORTI: 200 gjyqtarë e prokurorë të lidhur me krimin

                 

Lajmet e fundit