Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

dru

FOTO/U kap duke transportuar dru të prerë në mënyrë të paligjshme, procedohet 40-vjeçari nga Manza

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht një 40 vjeçar, pasi u kap duke transportuar dru të prerë në mënyrë të paligjshme. Mësohet se shtetasi...

U kapën duke transportuar dru të prera në mënyrë të paligjshme, procedohen 5 persona në Shkodër

Policia e Shkodrës ka proceduar 5 persona, pasi po transportonin lëndë drusore të prerë në mënyrë të paligjshme. Janë proceduar shtetasit me iniciale: F. H.,...

Punonin pa kupon tatimor në biznese dhe prisnin dru pa leje në pyje, procedohen 7 persona në Korçë, sekustrohen 73 m3 dru zjarri

Policia e Korçës ka proceduar  7 persona, 4 prej të cilëve për “Fshehje të ardhurash” dhe 3 të tjerë për veprën penale “Prerja e...

Transportonin dru të prerë në mënyrë të paligjshme, procedohe penalisht dy persona në Kurbin

Dy persona që transportonin lëndë drusore të prerë në mënyrë të paligjshme janë proceduar penalisht nga Policia e Lezhës. Bëhet me...

Etiopia thyen REKORDIN botëror, mbjell 350 MILION pemë në 12 orë

Etiopia besohet se ka vendosur një rekord të ri botëror, duke arritur të mbjellë plot 350 milion pemë në 12 orë. ...

Plagoset rëndë duke prerë dru, me urgjencë drejt Tiranës

Një 28 vjeçar në Ersekë është plagosur rëndë duke prerë dru. 28-vjeçari i plagosur është nisur me urgjencë drejt Tiranës për...

Djali ngacmon vajzën në mes të Bllokut, ajo e mbyt në dru dhe e gjakos, arrestohet (Video)

Një incident ka ndodhur pasditen e sotme rreth një orë më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Një qytetar ka arritur të filmojë...

Sekuestrohen 8 m3 lëndë drusore, procedohet penalisht shoferi i kamionit

Policia ka sekuestruar 8 m3 lëndë drusore të llojit “Ah” dhe ka proceduar penalisht një shtetas. Burime të policisë bëjnë me...

3-vjeçari u godit nga i ati, zbardhet ngjarja

Fillimisht u mësua se fëmija ishte goditur me sëpatë në kokë, por sipas njoftimit të policisë fëmijës i ka rënë një copë dru në...

Lajmet e fundit