Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dru zjarri

U kap me 4 metër kub lëndë drusore, procedohet penalisht drejtuesi i mjetit

Një 45-vjeçar nga Gramshi do të procedohet në gjendje të lirë, pasi iu sekuestruan 4 metër kub lëndë drusore. Policia e Gramshit,...

Policia i ndaloi se prenë dru ilegalisht, autorët ia mbathin duke braktisur mjetet

Policia e Përrenjasit ka shpallur sot në kërkim një person dhe po punon për identifikimin e një tjetri pasi janë konstatuar duke transportuar 4...

Dyshime për fitues të paracaktuar në tenderin nga Bashkia Tiranë për blerjen dhe shpërndarjen e druve të zjarrit

Open Data Albania ka publikuar një tender të dyshimtë të shpallur ditët e fundit nga Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë, për blerje...

Lajmet e fundit