Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dru zjarri tender

Dyshime për fitues të paracaktuar në tenderin nga Bashkia Tiranë për blerjen dhe shpërndarjen e druve të zjarrit

Open Data Albania ka publikuar një tender të dyshimtë të shpallur ditët e fundit nga Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë, për blerje...

Lajmet e fundit