Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dru qymyr

Fitoi lotarinë dhe i shpenzoi në festa me femra e kokainë, nuk do ta besoni çfarë pune bën tani

Michael Carroll fitoi rreth 10 milionë paund në llotari në vitin 2002, por të gjitha këto para i shpenzoi me festa të çmendura. ...

Lajmet e fundit